fbpx

Firma

Misja firmy: Oferujemy kompleksową pomoc firmom w pozbyciu się całego problemu związanego z magazynowaniem, ewidencją, audytem i odsprzedażą używanego sprzętu IT, który wychodzi z użytku. Główny nacisk kładziemy na wsparcie w zakresie ewidencji i audycie urządzeń.

Wizja firmy: Promujemy to, co ekologiczne, dobre dla środowiska. Angażujemy się w maksymalne uproszczenie korporacyjnemu klientowi procesu odkupu, odbioru wszelkiego rodzaju sprzętu IT, czyniąc wszystkie czynności jeszcze bezpieczniejsze dla niego. Działamy z pasją stawiając środowisko w sercu naszych działań. Dajemy staremu sprzętowi IT „drugie życie”.

Działamy na rynku od 8 lat. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników IT specjalizujących się w hardware oraz bezpieczeństwie danych.

Posiadamy zezwolenie wydane przez Prezydent m. st. Warszawy na zbieranie odpadów (Decyzja nr 1208/OŚ/2015) oraz transport odpadów (Decyzja nr 1263/OŚ/2015).
Miesięcznie średnio przerabiamy ponad 5000szt urządzeń ( laptopów, pc-etów, monitorów drukarek, tabletów itp.. )
Specjalizujemy się w obsłudze firm oraz podmiotów Państwowych. Głównym obszarem działalności spółki jest współpraca w zakresie odbioru sprzętu IT, niszczenie drażliwych nośników danych, ewidencja urządzeń IT, audyt i wyceny sprzętu. Posiadamy certyfikaty ISO 27001 w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz ISO 9001 w zakresie zarządzania jakością.

 

Co możemy zrobić dla Ciebie dzisiaj? Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za zainteresowanie, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Thank you for your interest, we will contact you soon.

Vielen Dank für Ihr Interesse, wir werden Sie bald kontaktieren.