fbpx

Firma

Misja firmy:

Klientowi korporacyjnemu oferujemy kompleksową pomoc w pozbyciu się całego kłopotu związanego z magazynowaniem, ewidencją, audytem i odsprzedażą używanego, wychodzącego z  użytku sprzętu IT. Główny nacisk kładziemy na wsparcie w zakresie ewidencji i audycie urządzeń.

Wizja firmy:

Na rynku jesteśmy obecni od 2015 roku . W swoich szeregach zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników IT, specjalizujących się w hardware oraz bezpieczeństwie danych. Promujemy to, co ekologiczne, korzystne dla środowiska. Optymalizujemy uproszczenie odkup i  odbioru wszelkiego rodzaju sprzętu IT, maksymalizując przy tym bezpieczeństwo przebiegu całego procesu. Działamy z pasją, stawiając środowisko w sercu naszych działań. Dajemy staremu sprzętowi IT „drugie życie”.

W skali miesiąca przerabiamy średnio ponad 5000 szt. urządzeń  (laptopów, pecetów, monitorów, drukarek, tabletów, telefonów itp.).
Specjalizujemy się w obsłudze firm oraz podmiotów Państwowych. Głównym obszarem działalności Spółki jest współpraca w zakresie odbioru sprzętu IT, niszczenie nośników  danych wrażliwych, ewidencja urządzeń IT, audyt i wycena sprzętu. Posiadamy zezwolenie wydane przez Prezydent m. st. Warszawy na zbieranie odpadów (Decyzja nr 1208/OŚ/2015) oraz transport odpadów (Decyzja nr 1263/OŚ/2015). Ponadto posiadamy certyfikaty ISO 27001 w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz ISO 9001 w zakresie zarządzania jakością.

Co możemy zrobić dla Ciebie dzisiaj? Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za zainteresowanie, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Thank you for your interest, we will contact you soon.

Vielen Dank für Ihr Interesse, wir werden Sie bald kontaktieren.