fbpx

Inwentaryzacja komputerów

inwentaryzacja komputerow i sprzetu

Pełna weryfikacja zainstalowanego oprogramowania

Nasza firma nie skupia się jednak wyłącznie na samym sprzęcie. Ważnym obiektem zainteresowania w czasie działań inwentaryzacyjnych jest również sam system. Kompleksowo analizujemy zainstalowane w systemie aplikacje, sprawdzając nie tylko ważność samych licencji, ale także jego aktualną wersję. Zbieramy tym samym dane, dzięki którym każdy z naszych Klientów uzyskuje pełny przekrój na temat zasobów wykorzystywanych w firmie. Nierzadko zainstalowane programy są już dawno nieaktualne lub nawet kompletnie niepotrzebne. W przypadku dużych biznesów częstym problemem jest także brak odpowiedniej kontroli nad odnawianiem licencji różnym istotnym aplikacjom. Niepotrzebne oprogramowanie można w przyszłości odinstalować, natomiast często używane programy zaktualizować do najnowszych wersji. Celem takich działań jest wzrost wydajności pracy w firmie, jak również zmniejszenie kosztów związanych z utrzymywaniem systemów komputera.

Wszystkim swoim Klientom gwarantujemy profesjonalne i bardzo rzetelne podejście do powierzonych nam zadań. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, dzięki którym w szybkim czasie zbieramy wszystkie dane i przygotowujemy przejrzyste raporty dotyczące zasobów systemowych, jak również wykorzystywanego w firmie sprzętu.

Nasza firma 3R świadczy usługi inwentaryzacji sprzętu komputerowego, polegające na dokładnym opisaniu i skatalogowaniu urządzeń. Kompleksowo sprawdzamy także oprogramowanie wykorzystywane w firmie, zbierając dane ułatwiające późniejsze zarządzanie tymi zasobami. Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, ale możemy również dojechać do Klientów z dalszych miejscowości. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz rzetelną i profesjonalną realizację usług. Usługi zawsze wyceniamy indywidualnie i naszą ofertę inwentaryzacji komputerów oraz programów kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw i korporacji, jak też niewielkich, kilkuosobowych firm.

Zalety kompleksowej inwentaryzacji komputerów

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty inwentaryzacji komputerów? Nasze szczegółowe raporty dostarczają Klientom rzetelnej wiedzy na temat sprzętu w firmie. Utworzenie aktualnego spisu i bazy posiadanych komputerów umożliwia podjęcie właściwych i przemyślanych decyzji w zakresie gospodarowania sprzętem IT, ułatwia zaprojektowanie rozwoju firmy i wpływa na koszty związane z poniesieniem ewentualnych wydatków na zaplecze komputerowe. Wydajne i przemyślane gospodarowanie urządzeniami IT wiąże się ze znaczną optymalizacją i zmniejszeniem kosztów firmowych, które ponosi przedsiębiorstwo posiadające wiele (często nieprzydatnego czy nieużywanego) sprzętu tego rodzaju. Inwentaryzacja sprzętu komputerowego umożliwia także nadzorowanie aktualności licencji i oprogramowania oraz czasu trwania gwarancji komputerów. Taka inwentaryzacja komputerów, pozwala również na wykrycie ewentualnych wad i problemów z konkretnymi modelami posiadanych urządzeń, co może przydać się w przyszłości i oszczędzić wiele czasu na poszukiwanie przyczyny awarii w sieci komputerowej.

Masz pytania?

Zadzwoń na naszą Infolinię: + 48 500 345 700

Dziękujemy za zainteresowanie, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Thank you for your interest, we will contact you soon.

Vielen Dank für Ihr Interesse, wir werden Sie bald kontaktieren.