fbpx

Inwentaryzacja sprzętu IT

inwentaryzacja sprzętu IT

Sprawdzenie oprogramowania wykorzystywanego w firmie

Nieodłącznym elementem każdego systemu informatycznego są naturalnie aplikacje, które w przypadku użytku komercyjnego powinny spełniać najwyższe możliwe standardy. Tego tematu absolutnie nie można bagatelizować. Nasze usługi mają na celu dokładne prześwietlenie całegou żywanego komputera i  oprogramowania. Odpowiednie podejście do tej kwestii przez naszych specjalistów sprawia, że możemy podjąć się najtrudniejszych nawet zadań, współpracując zarówno z małymi, jak i bardzo dużymi firmami.

W ramach usług zajmiemy się prześwietleniem wszystkich wykorzystywanych zasobów. Przygotujemy raporty zawierające informacje na temat rodzaju oprogramowania, jego wersji, stanu licencji i wielu innych ważnych kwestii. Współpraca z nami to z całą pewnością łatwiejsze zarządzanie tymi zasobami. Przygotowana dokumentacja dostarczy bezcennych danych, dzięki którym można zoptymalizować koszty funkcjonowania biznesu, jak również usprawnić jego działanie. Wiedza związana z wygasłymi licencjami umożliwia ich szybkie odnowienie, a lista wykorzystywanych aplikacji pozwala na całkowite usunięcie tych, które już dawno nie są potrzebne. Nasze usługi są przystępne cenowo i z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy cennik i udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Firma 3R z Warszawy świadczy kompleksowe usługi w zakresie inwentaryzowania sprzętu IT, m.in. komputerów, laptopów, monitorów, drukarek i innych urządzeń.

W ramach łatwiejszego zarządzania zasobami zajmiemy się także analizą wszystkich aplikacji wykorzystywanych w systemach. Gwarantujemy rzetelnie i szczegółowo przygotowane raporty, profesjonalną obsługę oraz korzystne ceny. Usługi inwentaryzacji sprzętów IT, kierujemy do firm z różnych branż i lokalizacji – mimo że nasza siedziba mieści się w stolicy, bez problemu możemy dojechać do Klientów z całego kraju. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, poświęcając każdemu Klientowi maksimum czasu i uwagi. Zapewniamy szybką i terminową realizację zlecenia. Oferujemy również pomoc w kompletnym wyczyszczeniu magazynów z zalegającego sprzętu.

Co zawierają nasze raporty inwentaryzacyjne?

Dlaczego zaufać nam w kwestii inwentaryzacji sprzętu IT?
Każdy raport zawiera pełną ewidencję urządzeń elektronicznych na firmowych numerach seryjnych, ze wskazaniem specyfikacji sprzętowej oraz charakterystyki oprogramowania i systemu. Informacje te pozwalają nie tylko szczegółowo skatalogować sprzęt, ale wyszukać potencjalne problemy, które występują lub mogą wystąpić na danym stanowisku i urządzeniu. Dzięki niemu możemy wskazać np. które komputery wymagają zwiększenia pamięci RAM, weryfikacji numerów seryjnych oprogramowania, usunięcia wirusów, zwolnienia miejsca na dysku czy też optymalizacji środowiska startowego. Wyniki inwentaryzacji sprzętu IT są przedstawiane w raportach pod kątem sugestii i oczekiwań Klientów. Raporty dostarczamy w pliku .pdf oraz .xls.

Masz pytania?

Zadzwoń na naszą Infolinię: + 48 500 345 700

Dziękujemy za zainteresowanie, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Thank you for your interest, we will contact you soon.

Vielen Dank für Ihr Interesse, wir werden Sie bald kontaktieren.