fbpx

Skup komputerów

skup komputerów

Skupujemy części komputerowe i komputery stacjonarne

Osoby zainteresowane tą ofertą mogą wybrać się do nas nie tylko z całymi komputerami stacjonarnymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zajmujemy się także odbiorem różnego rodzaju części komputerowych, niezależnie od ich stanu, wieku oraz zaawansowania technologicznego. W przypadku nowoczesnych, wysokiej jakości podzespołów, możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny za skup. W pozostałych sytuacjach oferujemy oczywiście bezpłatny odbiór, a następnie profesjonalną utylizację. Specjalizujemy się w częściach związanych z komputerami stacjonarnymi, jak również laptopami, niezależnie od marki oraz modelu. Podzespoły o niskiej wartości podlegają kompleksowemu odzyskowi zgodnie z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska. Nasi Klienci oczywiście zawsze otrzymują potwierdzenie przeprowadzenia tej operacji.

W naszym skupie na terenie Warszawy oferujemy najlepsze ceny za kupno używanych podzespołów. Każdą wycenę dokonujemy indywidualnie. Po otrzymaniu elementów nasi pracownicy bardzo skrupulatnie oceniają ich stan i na tej podstawie dokonują uczciwego wyliczenia. Zapraszamy gorąco do skorzystania z oferowanych usług. Warto wybrać się do nas z niepotrzebnymi częściami elektronicznymi, przyczyniając się do ochrony otaczającej nas przyrody.

W firmie 3R każdy może sprzedać używany, uszkodzony lub całkiem nowy komputer stacjonarny lub laptop. Nasz skup komputerów przyjmuje sprzęt wszystkich producentów oraz tzw. składaki. Naszą ofertę skupu komputerów kierujemy do osób indywidualnych, a także przedsiębiorstw i instytucji. Chętnie odkupimy duże ilości sprzętu (nie posiadamy górnej granicy w ilości urządzeń, którą możemy nabyć). Interesują nas zwłaszcza sprawne, kilkuletnie pecety, za które możemy dać wyjątkowo korzystne ceny. Bardzo stary lub uszkodzony sprzęt, za który nie będziemy mogli zaproponować żadnej sumy, można za darmo zostawić u nas do utylizacji i recyklingu, otrzymując kartę przekazania odpadów.

Korzystając z naszej oferty skupu komputerów, zapewniamy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę oraz indywidualną ocenę jakości sprzętu. Gwarantujemy, że wszystkie dostarczone do nas urządzenia i nośniki zostaną trwale i rzetelnie wyczyszczone z wszelkich danych (stosujemy zasadę usuwania danych 3-krotnym nadpisem).

Jak wygląda procedura skupu komputerów?

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania wstępnej wyceny. Jeśli cena jest satysfakcjonująca, prosimy o przywiezienie sprzętu do naszej siedziby. W przypadku dużych ilości urządzeń, możemy dojechać do Klienta i samodzielnie przywieźć sprzęt komputerowy z wielu lokalizacji. Nasze samochody przeznaczone do skupu komputerów, dostosowujemy do warunków załadunku i zabezpieczamy towar specjalnymi plombami. Na miejscu sprawdzamy urządzenia zazwyczaj w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu minut. Po owej analizie i zaakceptowaniu wyceny, dokonujemy transakcji. W przypadku sprzętu niemającego już żadnej wartości rynkowej gwarantujemy przeprowadzenie utylizacji oraz recyklingu w sposób profesjonalny, chroniąc otaczające nas wszystkich środowisko. Przypominamy, że zużytej elektroniki nie wolno wyrzucać do śmietnika. Niepotrzebny sprzęt można jednak przynieść do nas, mając gwarancję jego bezpłatnego odbioru i profesjonalnej utylizacji.

Dziękujemy za zainteresowanie, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Thank you for your interest, we will contact you soon.

Vielen Dank für Ihr Interesse, wir werden Sie bald kontaktieren.