Skup komputerów

skup komputerów

W firmie 3R każdy może sprzedać używany, uszkodzony lub całkiem nowy komputer stacjonarny lub laptop. Nasz skup komputerów przyjmuje sprzęt wszystkich producentów oraz tzw. składaki. Naszą ofertę skupu komputerów kierujemy do osób indywidualnych, a także przedsiębiorstw i instytucji. Chętnie odkupimy duże ilości sprzętu (nie posiadamy górnej granicy w ilości urządzeń, którą możemy nabyć). Interesują nas zwłaszcza sprawne, kilkuletnie pecety, za które możemy dać wyjątkowo korzystne ceny. Bardzo stary lub uszkodzony sprzęt, za który nie będziemy mogli zaproponować żadnej sumy, można za darmo zostawić u nas do utylizacji i recyklingu, otrzymując kartę przekazania odpadów.

Korzystając z naszej oferty skupu komputerów, zapewniamy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę oraz indywidualną ocenę jakości sprzętu. Gwarantujemy, że wszystkie dostarczone do nas urządzenia i nośniki zostaną trwale i rzetelnie wyczyszczone z wszelkich danych (stosujemy zasadę usuwania danych 3-krotnym nadpisem).

Jak wygląda procedura skupu komputerów?

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania wstępnej wyceny. Jeśli cena jest satysfakcjonująca, prosimy o przywiezienie sprzętu do naszej siedziby. W przypadku dużych ilości urządzeń, możemy dojechać do Klienta i samodzielnie przywieźć sprzęt komputerowy z wielu lokalizacji. Nasze samochody przeznaczone do skupu komputerów, dostosowujemy do warunków załadunku i zabezpieczamy towar specjalnymi plombami. Na miejscu sprawdzamy urządzenia zazwyczaj w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu minut. Po owej analizie i zaakceptowaniu wyceny, dokonujemy transakcji.

Dziękujemy za zainteresowanie, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Thank you for your interest, we will contact you soon.

Vielen Dank für Ihr Interesse, wir werden Sie bald kontaktieren.