fbpx

Utylizacja elektroniki

Profesjonalne usługi utylizacji elektroniki

Utylizacja elektroniki

Nasza firma 3R świadczy usługi utylizacji elektroniki od wielu lat. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, zużytych, niesprawnych czy niepotrzebnych urządzeń elektronicznych nie można po prostu wyrzucić do śmieci, ale należy przekazać je odpowiednim firmom, które profesjonalnie i kompleksowo zajmą się utylizacją dostarczonego sprzętu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz posiadanemu nowoczesnemu zapleczu technologicznemu, możemy zapewnić wysokiej jakości, w pełni profesjonalne usługi, utylizacji elektroniki. Dysponujemy własnym transportem. W przypadku dużych ilości sprzętu (minimalna liczba urządzeń, dla których dokonujemy wyceny, wynosi 50 sztuk) do utylizacji, możemy przyjechać do Klienta i osobiście odebrać towar.

Naprawa, recykling, utylizacja

Dbając o środowisko, zawsze szukamy możliwie najlepszego rozwiązania utylizacji elektroniki. Dokładamy starań, by w pierwszej kolejności postarać się maksymalnie wykorzystać dane urządzenie. Przeprowadzany jest również audyt IT. Dlatego też, jeśli jest to możliwe, naprawiamy i regenerujemy sprzęt elektroniczny, przywracając go do użytku, który zgodny jest z pierwotnym przeznaczeniem. Jeżeli wspomniany etap jest niewykonalny, odzyskujemy poszczególne materiały lub substancje z danego urządzenia. Efektem tego działania jest odzysk m.in. wielu tworzyw sztucznych, szkła, gumy, drewna czy metali. Warto pamiętać o tym, że niektóre odpady elektroniczne mogą zawierać pewne ilości rzadkich metali, w tym złota, srebra, a nawet platyny. Odpowiednio nimi zarządzając, można je odzyskać, chroniąc tym samym przyrodę, która jest mocno obciążana przez szkodliwe metody wydobycia tych surowców. Otrzymane w ten sposób surowce są następnie przekazywane do różnego wykorzystania albo dalszego recyklingu, natomiast odpady szkodliwe i niebezpieczne są w specjalistyczny i bezpieczny sposób unieszkodliwiane w odpowiednich instalacjach.

Odbiór każdego rodzaju zużytego sprzętu elektronicznego

Przyjmujemy między innymi: zużyte komputery,  telewizory, drukarki, czytniki, skanery, sterowniki i wiele innych odpadów elektronicznych, które nadają się w zasadzie wyłącznie do utylizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby niszczenie odpadów tego typu nie obciążało w żaden sposób naszej przyrody. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami i jesteśmy w stanie skutecznie przeprowadzić cały proces, zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wszyscy nasi Klienci mogą również czuć się bezpiecznie, oddając nam zużyty sprzęt, w którym znajdują się nośniki z poufnymi danymi. W takich przypadkach, przed podjęciem jakichkolwiek działań, zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem danych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy to zrobić w sposób niezwykle skuteczny. Skasowanych informacji nie da się później w żaden sposób odzyskać, a nośniki danych są pozbawiane wszelkich oznaczeń identyfikacyjnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty utylizacji elektroniki. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku, profesjonalne podejście i rzetelność. Wszystkim Klientom wystawiamy oczywiście potwierdzenia przekazania zużytej elektroniki do utylizacji i recyklingu.

Masz pytania?

Zadzwoń na naszą Infolinię: + 48 500 345 700

Dziękujemy za zainteresowanie, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Thank you for your interest, we will contact you soon.

Vielen Dank für Ihr Interesse, wir werden Sie bald kontaktieren.