Profesjonalny
audyt sprzętu
komputerowego

W Twojej firmie - tak jak w innych przedsiębiorstwach i instytucjach - przestarzałe komputery i urządzenia elektroniczne są systematycznie zastępowane nowym sprzętem. Stara elektronika najczęściej zalega później w najróżniejszych pomieszczeniach, serwerowniach i magazynach.

Aby wychodzący z użytku sprzęt mógł trafić do odsprzedaży, trzeba przeprowadzić odpowiednią ewidencję, w której zawarte zostaną informacje o każdym z urządzeń. Konieczny jest specjalistyczny audyt!

Zleć fachowy
przegląd swojego
sprzętu IT!

3R to jedna z niewielu firm w Polsce, oferująca usługę inwentaryzacji urządzeń IT. Nie musisz sam sporządzać listy kilkuset pozycji sprzętu poniewierającego się w magazynach – zrobimy to za Ciebie!

Kompleksowo przeprowadzamy przegląd elektronicznego sprzętu wg numerów seryjnychi wewnętrznych numerów Twojej firmy. Upraszcza to cały proces związany zewidencjonowaniem wychodzących z użytku komputerów.

Sprawniejszy
i szybszy odkup
urządzeń

Profesjonalny audyt i inwentaryzacja oznacza, że późniejszy odkup urządzeń IT przebiegnie sprawniej i będzie trwał krócej. Często stworzenie listy kilkuset pozycji sprzętu zajmuje Klientowi nawet kilka miesięcy. 3R zinwentaryzuje dla Ciebie taką ilość sprzętu w kilka godzin - i zrobimy to za darmo! - a szczegółowy audyt przeprowadzimy już w naszym magazynie.

Dzięki audytowi proces odsprzedaży zajmie 2 tygodnie, a nie 2 lata!

Zwalniamy Cię z obowiązku czasochłonnego spisu i katalogowania starych urządzeń elektronicznych

Święty spokój i czas na własne projekty!

Współpraca z 3R oznacza dla Ciebie wygodę – nie musisz delegować do audytu swoich pracowników i przejmować się żmudnym procesem inwentaryzacji. Zrobią ją dla Ciebie gratis nasi wykwalifikowani serwisanci!
Zlecając audyt naszej firmie zyskujesz święty spokój i dużo czasu na własne projekty!

Co charakteryzuje przeprowadzany przez nas audyt?

  • Usługi inwentaryzacyjne wykonują wykwalifikowani audytorzy z wieloletnim doświadczeniem; profesjonaliści dbający o najmniejsze szczegóły.
  • Kontrolę przeprowadzamy w siedzibie 3R lub u Ciebie w firmie, jeślidysponujesz zapleczem technicznym niezbędnym do jej wykonania.
  • W czasie audytu uwzględnione są uszkodzenia urządzeń, ewentualne brakipodzespołów oraz dokładna ich konfiguracja.
  • Wszystkie skontrolowane urządzenia opisuje szczegółowy raport, przedstawionyCi w formacie xls i pdf.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu dużych audytów -jednorazowo możemy bez problemu odebrać od Ciebie ponad 100 palet. W razie potrzeby udostępniamy Ci magazyn o pojemności 200 palet.

Audyt sprzętu
zalegającego w magazynach,
z ofertą wykupu
starych komputerów

Po kompleksowym przeglądzie Twoich urządzeń dokonamy ich wyceny i zaoferujemy ich wykup. Dzięki temu możesz nie tylko oczyścić siedzibę firmy ze starego sprzętu IT, ale też otrzymać satysfakcjonujący ekwiwalent pieniężny – środki które powrócą do działu IT i zostaną przeznaczone na nowe projekty.

Co zyskujesz zlecając nam audyt swojego sprzętu komputerowego?

Przejmujemy od Ciebie wszystkie obowiązki związane z inwentaryzacją, dzięki czemu możesz się skupić na tym, co dla Ciebie najważniejsze.
Otrzymujesz pełen obraz tego, jakie urządzenia znajdują się w magazynach Twojej firmy oraz w jakiej są kondycji.
Zostaje oszacowana rzeczywista wartość Twojego sprzętu IT.
Otrzymujesz gwarancję bezpiecznej, szybkiej i transparentnej realizacjicałego procesu odsprzedaży.
Pomagamy Ci oczyścić magazyny ze sprzętu komputerowego, oferując za ich wykup atrakcyjne, rynkowe stawki.
Zyskujesz święty spokój i dużo czasu na własne projekty

Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy pomogą przeprowadzić przegląd urządzeń komputerowych i sporządzić ich przejrzystą ewidencję, pozwalającą na sprawną inwentaryzację
- SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!