Skup sprzętu IT

Skup sprzętu elektronicznego

skup sprzętu IT

Stare urządzenia elektroniczne nierzadko stanowią problem dla ich właścicieli, niezależnie prywatnych czy biznesowych. Stąd też w piwnicach, jak i magazynach gromadzą się często stosy starych, używanych laptopów, pecetów i elektrośmieci, które na rynku wtórnym nie mają szansy na zainteresowanie.

Jesteśmy liderem rynku brokerskiego w Polsce z siedzibą w Warszawie, dlatego to właśnie u nas otrzymacie Państwo najwyższe ceny odkupu starej elektroniki. Skupujemy używane laptopy, komputery stacjonarne, telefony, monitory, drukarki, telewizory, smartfony i cały osprzęt IT, jaki możecie mieć Państwo w firmie. Dysponujemy własnym środkiem w pełni monitorowanego transportu, dzięki czemu odbierzemy sprzęt z dowolnego miejsca w Polsce i w Europie. Dokonamy dla Państwa darmowej wyceny oraz indywidualnej oceny jakości. Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim urządzeniami sprawnymi, nie starszymi niż 5 lat. Za takie urządzenia zaoferujemy najwyższą cenę, uwzględniając aktualne wartości rynkowe.

Jakie urządzenia odkupujemy:

 • Laptopy
 • Desktopy
 • Monitory
 • Drukarki
 • Smartfony
 • Telefony stacjonarne

Skupujemy też używaną elektronikę magazynową

W celu lepszej współpracy w ramach kompleksowej usługi odkupimy również urządzenia starsze, niekompletne lub uszkodzone. Staramy się wspierać Państwa, z myślą o dłuższej współpracy. Wyjątkowo, odkupimy sprzęt nienadający się na rynek wtórny – uszkodzony i elektrośmieci – które zutylizujemy, dostarczając Państwu kartę przekazania odpadów. Z używanych, uszkodzonych komputerów czy innych urządzeń, dzięki recyklingowi wciąż można odzyskać część surowców, które w innym wypadku mogłyby zostać potraktowane jak zwykły elektrośmieć.

Minimalna liczba urządzeń, dla których dokonujemy wyceny, to 50 sztuk. Nie mamy górnej granicy, jeśli chodzi o liczbę, którą jesteśmy gotowi odkupić. Nasz magazyn połączony z serwisem oraz linią diagnostyki i refabrykacji urządzeń może pomieścić 200 palet. Oferujemy odbiór uzywanego sprzętu komputerowego i złomu elektronicznego z wielu lokalizacji. Nasze samochody dostosowujemy do warunków załadunku, zabezpieczając transport plombami.

Współpracując z naszą firmą mają Państwo 100% gwarancji kompleksowego, gruntownego i bezpiecznego wyczyszczenia sprzętu komputerowego.
Nośniki danych, znajdujące się w używanych urządzeniach komputerowych, zostają bezpowrotnie wyczyszczone, a dotychczas zapisane dane – trwale usunięte.. Pierwszy kanadyjskiej firmy LSoft Technologies Inc. Drugi –firmy Blancco. Oba programy korzystają z tego samego algorytmu. W 3R wprowadziliśmy zasadę usuwania danych 3-krotnym nadpisem. Oferujemy też mechaniczne niszczenie dysków i innych nośników. Całą procedurę kończymy wygenerowaniem raportu (dla każdego nośnika informacji), który przesyłamy do biura Państwa firmy.
Ponadto z każdego urządzenia usuwamy wszelkie oznaczenia identyfikacyjne. Dlatego sprzęt komputerowy wychodzący z magazynu 3R nigdy nie będzie kojarzony z Państwem, firmą. 3R oferuje odkup komputerów lub ich utylizację na terenie całej Polski.

W trosce o środowisko zrobimy wszystko, aby wydłużyć cykl życia starych urządzeń IT. Aktywnie wspieramy w ten sposób nie tylko klientów, ale również przyrodę. Po skończonej usłudze otrzymacie Państwo od nas dedykowany certyfikat ochrony środowiska. Jest on bezcenny szczególnie dla osób chcących pochwalić się aktywnym wspieraniem ochrony otaczającego nas środowiska naturalnego.

Odkup specjalistycznego sprzętu

skup sprzętu elektronicznego

Jakie urządzenia odkupujemy:

 • Elektroniczne, wykorzystywane w magazynach:
  • Skanery i czytniki kodów kreskowych (w tym czytniki Motorola) / Barcode
  • Etykietery przemysłowe
 • Urządzenia serwerowe:
  • Duże systemy serwerowe / komputery mainframe
  • Urządzenia sieciowe
 • Urządzenia wykorzystywane w punktach usługowych:
  • Sklepowe monitory dotykowe / POS
  • Terminale do kart płatniczych

Pozostałe:

 • Plotery
 • Monitory reklamowe

Odkupimy także elektronikę specjalistyczną – używaną w Państwa magazynach. Wiele skanerów, teminali i tym podobnych urządzeń wychodzi już z użycia lub uległa zniszczeniu. Przedmioty te nie nadają się do dalszej eksploatacji lub nie spełniają już wymaganych standardów. Wówczas stają się problemem – zalegają w magazynach, biurach, piwnicach i mimo że nie są już użytkowane, to pozostają w ewidencji środków trwałych firmy. W wielu przypadkach te stare skanery i terminale nadają się jeszcze do użytkowania, dlatego warto postawić na ich odsprzedaż, zanim stracą swoją wartość. Dlatego likwidacja takiej używanej elektroniki, w tym czytników kodów kreskowych Motorola, to korzystne rozwiązanie dla budżetu Państwa firmy. Dzięki temu wydłużycie także jej żywot i przyczynicie się do aktywnego wspierania ochrony środowiska naturalnego.

Na podstawie Ustawy o odpadach z dnia 27.04.2001 roku (Dz. U. 01.62.628 z późniejszymi zmianami) oraz Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29.07.2005 roku (Dz.U.05.180.1495) wszystkie przedsiębiorstwa mają obowiązek zdawania zużytego sprzętu elektronicznego odpowiednim firmom. Ponadto utylizacja musi zostać potwierdzona fakturą sprzedaży lub protokołem przekazania elektrośmieci.

Co klient otrzymuje w ramach usługi:

 • Korzystną wycenę
 • Szybką wpłatę
 • Pomoc w pozbyciu się zużytego sprzętu elektronicznego z magazynów
 • Wsparcie spersonalizowanego opiekuna klienta
 • Możliwość nawiązania stałej współpracy

Masz pytania?

Zadzwoń na naszą Infolinię: + 48 500 345 700