Skup sprzętu
elektronicznego

Naturalną koleją rzeczy Twoja firma co pewien czas dokonuje wymiany starszych urządzeń elektronicznych na sprzęt nowszej generacji. Stajesz wtedy przed problemem, co zrobić z dużą ilością sprawnego jeszcze sprzętu IT.

W Twoich piwnicach i magazynach gromadzą się stosy nieużywanych już laptopów, pecetów, magazynowej albo sklepowej elektroniki? W kantorkach i składzikach zalegają rzeczy, których nie możesz się po prostu pozbyć, ze względu na bezpieczeństwo danych?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Zainkasuj pieniądze
za wychodzące z użytku urządzenia IT!

Firma 3R jest liderem rynku brokerskiego w Polsce, dlatego właśnie u nas otrzymasz najwyższe ceny odkupu wychodzącej z użytku elektroniki.

Skupujemy używane laptopy, komputery stacjonarne, telefony, monitory, drukarki, telewizory, smartfony – wszelkiego rodzaju sprzęt IT, jaki możesz mieć w Twojej firmie.

Atrakcyjne pieniądze
za sprawny sprzęt

Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim urządzeniami sprawnymi, które nie są starsze niż 5 lat. Za takie urządzenia oferujemy najwyższą cenę, uwzględniając aktualne wartości rynkowe.

Skup specjalistycznej
elektroniki

Odkupujemy nie tylko sprzęt biurowy, ale także sklepowy i magazynowy. Skanery i czytniki do kodów, etykietery, systemy serwerowe i urządzenia sieciowe, sklepowe monitory dotykowe (POS) i terminale do kart płatniczych, plotery i monitory reklamowe - wszystkie te zalegające w Twoich magazynach i biurach urządzenianajczęściej nadają się jeszcze do użytkowania. Odsprzedaj je za dobre pieniądze nim stracą swoją wartość!

Nielimitowany
odkup sprzętu

Minimalna liczba urządzeń, dla których dokonujemy wyceny, to 50 sztuk. Nie ma górnej granicy, jeśli chodzi o ilość sprzętu, jaki jesteśmy gotowi odkupić. Nasz magazyn może pomieścić 200 palet!

Transparentność i bezpieczeństwo
procesu odkupu starego sprzętu IT

Jednoczesny odbiór z wielu lokalizacji
Dysponujemy własnym środkiem w pełni monitorowanego transportu, dzięki czemu możemy odebrać sprzęt z dowolnego miejsca w Polsce i w Europie. Podpisując umowę z firmą, która ma oddziały w całym kraju czy z bankiem, mającym kilkadziesiąt i więcej placówek, jesteśmy stanie w bardzo krótkim czasie odebrać sprzęt ze wszystkich lokalizacji.
Transport w autach zabezpieczonych plombami
Samochody dostawcze dostosowujemy do warunków załadunku. Sprzęt odbierany od klienta jest przewożony w pojazdach zabezpieczonych plombami.
Urządzenia starannie pozbawione identyfikacji
Ze sprzętu, który trafi do nas po odkupie, usuwane są symbole identyfikacyjne. Zdejmujemy wszelkie oznaczenia, korporacyjne lub bankowe, pozostawione przez poprzednich użytkowników. Sprzęt komputerowy wychodzący z magazynu 3R nigdy nie będzie kojarzony z Twoją firmą.
Certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo danych
Nośniki danych znajdujące się w używanych urządzeniach komputerowych zostają nieodwracalnie wyczyszczone, a dotychczas zapisane dane - trwale usunięte.
Dyski twarde są nadpisywane przy użyciu specjalistycznego programu Blancco albo Kill disk. W 3R przyjęliśmy zasadę usuwania danych 3-krotnym nadpisem, co daje gwarancję, że żadne dane z komputerów nie trafią w niepowołane ręce. Dla każdego nadpisanego dysku zostanie wygenerowany raport potwierdzający operację.
Kompleksowość usługi - utylizacja urządzeń
Jesteśmy zorientowani na potrzeby klienta, dlatego w imię lepszej współpracy odkupimyod Ciebie także urządzenia starsze, niekompletne lub uszkodzone. Pozbędziesz się sprzętu nienadającego się na rynek wtórny - zepsutego, niesprawnego oraz elektrośmieci – zutylizujemy go, dostarczając Ci kartę przekazania odpadów.
Wsparcie dla środowiska
Myśląc o środowisku robimy wszystko, aby wydłużyć cykl życia starych urządzeń IT. Po wykonaniu usługi wręczymy Ci dedykowany certyfikat ochrony środowiska, świadczący o Twoim proekologicznym podejściu i aktywnym wsparciu dla ochrony przyrody.
Wymogi prawne w zakresie utylizacji elektroniki
Na podstawie Ustawy o odpadach z 27.04.2001 r. oraz Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z 29.07.2005 r., wszystkie przedsiębiorstwa mają obowiązek zdawania zużytego sprzętu elektronicznego odpowiednim firmom. Ponadto utylizacja musi zostać potwierdzona fakturą sprzedaży lub protokołem przekazania elektrośmieci.

Co zyskujesz odsprzedając nam
wychodzące z użytku urządzenia IT?

1

Nie musisz przejmować się żmudnym procesem inwentaryzacji – nasi wykwalifikowani serwisanci zrobią to dla Ciebie gratis.
2

Magazyny i składy zostaną opróżnione ze sprzętu, który wyszedł z użytku.
3

Za sprzęt IT zalegający dotąd w magazynie firma otrzyma dobrą zapłatę, a pieniądze wrócą do działu IT i będą mogły być przeznaczone na nowe projekty.
4

Masz pewność, że twarde dyski zostaną wyczyszczone z danych, informacje systemowe zostaną trwale usunięte.
5

Na rynek wtórny trafi sprzęt pozbawiony identyfikacji.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszej oferty odkupu sprzętu IT!