Kontakt

Centrala w Warszawie

3R SP. Z O.O. SP. K.
ul. Szeligowska 75A
01-320 Warszawa

NIP : 5223032620
REGON: 361841576
KRS: 0000564400
Nr GIOŚ: E0021546WZBW

Możesz nam zaufać

Wdrożyliśmy procedury w zakresie ochrony
danych osobowych zgodnie z zaleceniami GIODO.

Formularz

Czekamy na Twój telefon: + 48 500 345 700

w godz. 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku

Poznaj nasz zespół

Paula  Żarnowska

Paula Żarnowska

Account Manager
paula.zarnowska@3r.com.pl

“Imagination is more important than knowledge.” To motto życiowe Pauli. Studentka informatyki i skrzypaczka. Podróżuje i fotografuje. Sympatyczka kreatywnego myślenia i dostrzegania „trzech stron medalu” Z zamiłowania grafik. Łączy pasję i zainteresowania z pracą zawodową.

Artur Jarzembski

Artur Jarzembski

Menedżer ds. Sprzedaży
artur.jarzembski@3r.com.pl

czyli Złota Rączka w firmie 3R. Uśmiechem zaraża wszystkich wokoło. Obecnie zajmuje stanowisko sprzedawcy. Znajdzie rozwiązanie dla każdej usterki dlatego bardzo dobrze odnajduję się również w roli serwisanta. Lubi spełniać postanowione sobie cele i wciąż się rozwija.

Mateusz Waldemar Zarzecki

Mateusz Waldemar Zarzecki

Kierownik Magazynu
mateusz.zarzecki@3r.com.pl

W życiu kieruje się dewizą, iż problemy nie istnieją, a nawet jeśli to czerpie radość z ich rozwiązywania. Z zamiłowania modelarz szkutniczy oraz pasjonat radiojachtingu. Lubi pracować z ludźmi, ceni sobie ład i porządek.

Piotr Przybyłowski

Piotr Przybyłowski

Account Manager
piotr.przybylowski@3r.com.pl

Prywatnie miłośnik motoryzacji, w firmie 3R specjalista ds. danych wrażliwych przenoszonych na wszelkiego rodzaju nośnikach danych. Jego motto to „Każdy jest kowalem własnego losu”, dlatego efektywnie wykorzystuje czas.

Michał Kalbarczyk

Michał Kalbarczyk

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu
michal.kalbarczyk@3r.com.pl

Odpowiedzialny za klientów strategicznych oraz zespół handlowców w 3R. Posiada duże doświadczenie w sprzedaży, profesjonalnej obsłudze międzynarodowych korporacji i dużych polskich przedsiębiorstw. Jest połączeniem młodego wieku i głowy pełnej pomysłów.

Andrzej Antonik

Andrzej Antonik

Współzałożyciel i Dyrektor Generalny
kontakt@3r.com.pl

Andrzej kieruje strategią firmy 3R. Pracuje ciężko i stara się nie być zbyt sztywny. Rozwija firmę, produkty i efektywne procesy. W branży IT pracuje od 15 lat współpracując w tym czasie z małymi i dużymi klientami w Polsce i za granicą.